Super otoczenie, przemili gospodarze, ekstra jedzenie w restauracji. Cisza i spokój, pełny relaks. Na terenie obiektu woda, konie, szum lasu. Psy traktowane z wielką sympatią. Możliwość zakupu wędzonej ryby – pycha. Idealna baza wypadowa do zwiedzania okolicy rowerem a zwłaszcza Golubia-Dobrzynia, blisko do Torunia. Jak ktoś ceni sobie ciszę i spokój, to polecam.

Patrycja

Piękne miejsce, cisza i spokój, teren wokół zadbany, miejsce idealne do relaksu, zwłaszcza dla zapalonych wędkarzy. Personel bardzo miły i uczynny. Woda mineralna jako wyposażenie pokoju. Czyściutko, plac zabaw dla dzieci. Poranek – śpiew ptaków rechot żab. Co za muzyka!! Żona była bardzo zadowolona 🙂 Polecam wszystkim co chcą się zrelaksować.

Marcin

W Rybaczówce spędziliśmy weekend majowy. Pobyt będziemy wspominać jako bardzo udany. Rybaczówka to ośrodek wzorcowy. Wokół piękna przyroda z biegającymi sarnami. Pokoje nowoczesne, gustownie urządzone. Łóżka bardzo wygodne. Łazienki czyściutkie i funkcjonalne. Śniadania iście królewskie. Można zamówić świeżą rybkę prosto ze stawu. Gospodarze mili i pomocni, oddani gościom.

Arkadiusz